Nago przez miasto


Ktoś, kto podpisuje się jako "Music Steve" , zrobi - jak widać - wszystko, żeby zrobić karierę w Kalifornii. Jak sam pisze, jest aktorem, modelem i uważa się za ikonę. Tak, to ten dżentelmen w środku, między paniami. By zwrócić na siebie uwagę producentów, którzy - cóż - nie poznali się jeszcze (?) na jego charyzmie i talencie, postanowił - jak widać - uderzyć z całej siły. Co w końcu zwraca uwagę bardziej, niż gołe panienki pośrodku zatłoczonej ulicy.

Gwardziści Sarkozy'ego walczą ze świerzbem


Członkowie elitarnej Gwardii Republikańskiej strzegący francuskiego prezydenta narzekają, że w pełnieniu służby przeszkadza im... ciągłe swędzenie. Powodem jest plaga świerzbu, która pojawiła się w lokalach gwardzistów z powodu panującego tam brudu.

Beatlemania nie mija - szkolne zdjęcie McCartneya na aukcji


Nieznana fotografia Paula McCartneya zostanie wystawiona na aukcji 29 sierpnia. Będzie jednym z ponad 300 przedmiotów związanych z Beatlesami, które będzie można tam kupić.

Real za 200 milionów do kosza na śmieci


I na co były te wszystkie zakupy? Naszpikowany gwiazdami od bramki do napadu Real Madryt zremisował na Santiago Bernabeu z Lyonem 1:1 i szósty raz z rzędu nie zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Los "Królewskich" podzielił Milan, który uległ fantastycznie grającemu Manchesterowi United 0:4.

Izraelski lot nad Węgrami ze śmiercią w tle


W środę nad Budapesztem na niskiej wysokości przeleciały dwa izraelskie samoloty wojskowe. Tego samego dnia w stolicy Węgier zginął obywatel Syrii. - Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą nic wspólnego - zapewnił w piątek rzecznik węgierskiego rządu Domokos Szollar.

znalezionych: 8117, strona 1 z 1624
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>